4.5 45

Apšviestoji

Tara Westover
45 atsiliepimai
| Įvertink
ŽEMA KAINA
-25% SU KODU: DOVANOSIU

Skaityti ištrauką

Knygos „Apšviestoji“ viršelis

Apšviestoji

Tara Westover

45 atsiliepimai
| Įvertink
ŽEMA KAINA
-25% SU KODU: DOVANOSIU

Išparduota

Bendra informacija apie knygą:

Išleidimo metai:

2018

Knygos formatas:

4.3 x 21.7 x 14.5 cm

Viršelio tipas:

Kietas

Puslapių skaičius:

456

ISBN kodas:

9786094800511

Knygos vertėjas:

Bendra informacija apie knygą:

Išleidimo metai:

2018

Knygos formatas:

4.3 x 21.7 x 14.5 cm

Viršelio tipas:

Kietas

Puslapių skaičius:

456

ISBN kodas:

9786094800511

Knygos vertėjas:

Skaitytojų atsiliepimai apie knygą „Apšviestoji“

Vidutinis įvertinimas

4,5

45 atsiliepimai

Pasidalinkite savo mintimis su kitais skaitytojais

Rašyti atsiliepimą

+1

Neabejotinai geriausia šiemet skaityta knyga, kurią rekomenduoju kiekvienam sutiktam žmogui. Netikėta, sukrečianti, vietomis net gąsdinanti, bet paliekanti neišsildomą įspūdį.

+0

Viena geriausių skaitytų knygų. Parodo tokį gyvenimą, kokio kasdien nematome, praplečia akiratį, kartais netgi šokiruoja. Parodo, kaip paprasčiausi įsitikinimai ir pasirinkimai formuoja mūsų ir mūsų artimųjų gyvenimą. Kiekvienas puslapis yra vertas dėmesio.

+0

Puiki knyga apie tai, kaip mus veikia apli ka, ypač šeima. O jei dar tos šeimos mąstymas toli nuo visuotinai priimtų taisyklių, jei jis atmieštas fanatinio tikėjimo Dievo apvaizda, liguisto požiūrio į mokymą, smurto toleravimą, tai jaunam žmogui sudėtinga išsiveržti iš tokios šeimos gniaužtų. Apie tai ir knyga. Labai įsimintina!

+0

Labai patiko, nors buvo ir sudėtinga, kartais net labai nemalonu, nejauku skaityti knygą, bet taip negali nesižavėti autorės vidine stiprybe ir noru keisti savo gyvenimą, net ir paaukojant bendravimą su šeima, kad ir kokia ji būtų.

+0

+0

Labai patiko, sunku suvokti, kad tokie dalykai vysta čia ir dabar. Esu sužavėta autorės atvirumu ir išgyventomis patirtimis. 10balų

+0

Patiko!

+0

+0

puiki knyga

+0

+0

Skaitydama šią knygą mintyse sau dažnai kartojau: Alina, nepamiršk čia ne viduramžiai, čia Amerika ir XX a. pabaiga bei XXI a. pr. Tiesą sakant aš iki šiol nesuprantu, kiek reikėjo valios tam tikra prasme atsižadėti savęs ir savo šeimos ir susikurti save iš naujo. Kaip mergina, kuri universitete nežinojo nieko apie Holokaustą, sugebėjo gauti daktaro laipsnį. Kaip iš kasdien plaunamų smegenų mergaitės jai pavyko tapti racionaliai mąstančiu žmogumi. Manau, knygą galima drąsiai rekomenduoti paaugliams, kurie ėjimą į mokyklą traktuoja kaip kalėjimą, nes čia parodoma, kad išsilavinimas atveria žmogui akis, padeda patikėti savo jėgomis ir atsispirti manipuliacijoms ir smegenų plovimui, net jei tos psichologinės prievartos įrankiai yra tėvų rankose. 4* iš penkių todėl, kad pasigedau paties mokymosi proceso aprašymo (o ne: "sklaitinėjau vadovėlius, nemaniau, kad išlaikysiu ir nustebdavau pamačius egzaminų rezultatus", neįtikino ši dalis, kaip visgi jai pavyko :) Bei autorę dar vertinčiau ne kaip rašytoją, o kaip moterį, pasakojančią, dokumentuojančią savo istoriją, pasigedau kūrinio meninės vertės ir po visų liaupsių bestseleriui kažkaip asmeniškai tikėjausi daugiau nei tik sukrečiančios istorijos :)

+0

Nepamenu kada paskutinį kartą knyga buvo sukėlusi tiek klausimų, nepatogumi, nejaukumo, pykčio, vidinio pasišlykštėjimo, bejėgiškumo, nusivylimo ir daugybę kitų emocijų. Nepatyriau skaitymo malonumo, norėjau, kad knyga greičiau pasibaigtų, tiesiog per sunku buvo suprasti tokį žmonių pasaulį. Ir nė vieno karto niekas nepasisuko taip, kaip norėjosi man ir kaip atrodė logiška. Tokia knyga pasauliui yra labai reikalinga.

+0

Būsiu nepopuliari, bet ši knyga man nepaliko tokio įspūdžio, kokį buvau susidariusi iš aplinkos. Ji man priminė Jodie Picoult knygas, tik ne siužeto konstrukcijos prasme. Kankinau šią knygą iki galo, vis tikėdamasi to išliaupsinto knygos nuostabumo. Bet taip ir neradau, deja. Stipriai pervertinta knyga.

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0

+0