5.0 22

Express makiažas. Tobulas įvaizdis per 15 min. (knyga su trūkumais)

Olesia Žuravliova
22 atsiliepimai
| Įvertink

Skaityti ištrauką

Knygos „Express makiažas. Tobulas įvaizdis per 15 min. (knyga su trūkumais)“ viršelis

Express makiažas. Tobulas įvaizdis per 15 min. (knyga su trūkumais)

Olesia Žuravliova

22 atsiliepimai
| Įvertink

10,70

Bendra informacija apie knygą:

Leidėjas:

Išleidimo metai:

2019

Knygos formatas:

2.1 x 23 x 17 cm

Viršelio tipas:

Minkštas

Puslapių skaičius:

296

ISBN kodas:

9786099611501

Bendra informacija apie knygą:

Leidėjas:

Išleidimo metai:

2019

Knygos formatas:

2.1 x 23 x 17 cm

Viršelio tipas:

Minkštas

Puslapių skaičius:

296

ISBN kodas:

9786099611501

Skaitytojų atsiliepimai apie knygą „Express makiažas. Tobulas įvaizdis per 15 min. (knyga su trūkumais)“

Vidutinis įvertinimas

5

22 atsiliepimai

Pasidalinkite savo mintimis su kitais skaitytojais

Rašyti atsiliepimą

+1

Labai gera knyga, kupina daug naudingos ir išsamios informacijos

+0

Labai rekomenduoju toms, kurios domisi makiažu ir nori išmokti makiažo paslapčių. 😉🙂

+0

Labai ačiū Olesiai, kad taip aiškiai ir nuodugniai perteikė makiažus. :) Daugybę produktų rekomendacijų, kuriuos jau spėjau įsigyti ir kurie man tiko.

+0

Knyga - puikus grožio vadovas. Jau senokai neliečiau savo makiažo teptukų. Paskaičius ją, atsirado vėl įkvėpimas kurti. Nuostabi knyga.

+0

Pirkau dovanų sesei, kuri labai mėgsta šią autorę. Pavarčiusi ją nusprendžiau įsigyti pati. Knyga ir žinios esančios joje yra vertos kiekvieno cento. :)

+0

Knyga labai patiko, labai džiaugiuosi, kad autore puikiai perdave informaciją

+0

Esu labai patenkinta šia knyga. Pateikta daug patarimų, kuriuos iškart galima pritaikyti. Knyga suskirstyta pagal tematikas. Norimą makiažą galima sukurti atsivertus pasirinktą kategoriją. :)

+0

Aplodismentai autorei už tokią nuostabią, aiškią, konkrečią informaciją, kurią ji sudėjo į šią knygą. :)

+0

Olesios knygos yra geriausia mano investicija. Turiu visą jos išleistų knygų kolekciją. Tiek daug naudingos informacijos sužinojau. Kiekviena knyga be galo įkvepia ir kiekvienoje galima rasti naudingos informacijos. Nebesulaukiu, kuomet bus išleista ir ketvirtoji knyga. :)

+0

Labai gera issami knyga

+0

Būtent to ko ir ieškojau. Svarsčiau, kokią knygą įsigyti, nes norėjau išmokti save gerai padažyti. Iš visų ieškotų labiausiai patiko būtent ši: viskas konkretu, aišku, nuoseklu. Nurodyti net produktai, kuriuos naudojantis galima atlikti makiažus ir visus juos galima lengvai įsigyti mūsų parduotuvese arba atsisiųsti. Labai rekomenduoju

+0

Turiu visas Olesios išleistas knygas, tad privalėjau užsisakyti ir šią. Kiekvienoje knygoje kaskart skaitant randu vis ką nors naujo. Jos knygų dėka išmokau atlikti makiažus, pradėjau dažyti savo drauges ir pažįstamas. Ši knyga, kaip ir visos kitos, yra tikras įkvėpimo šaltinis.

+0

Labai gražiai iliustruota knyga, su visais makiažo eigos etapais. Negalėjau nuo jos atsitraukti. Kadangi aš nemoku dažytis, ši knyga įrodė, jog tikrai nėra sunku sukurti norimą įvaizdį. Puikūs patarimai, tikrai rekomenduoju.

+0

Labai puiki ir informatyvi knyga. Radau begalę nuostabių patarimų bei daug naujos informacijos. Daugelį patarimų išbandžiau pati! Rekomenduoju šią knygą visoms moterims norinčioms paryškinti ir atskleisti savo veido bruožus!

+0

Verta dėmesio knyga, puikios iliustracijos, labai aiškiai viskas pateikta ir lengva save padažyti pagal pateiktas pamokėles

+0

Daugybe naudingu patarimu vienoje knygoje, ypac tinka neprofesionalams

+0

Pirkau šią knygą draugei dovanų, labai ją išgyrė, nusprendžiau ir pati įsigyti. nei kiek nesigailiu! Viskas labai konkretu, aiškiai paaiškinta, nesunku atkartoti makiažus. :)

+0

Informatyvi knyga, labai daug naudingų patarimų, nenusivyliau ją nusipirkusi

+0

Geriausia dovana žmogui, kuris dievina makiažą! Knygą tiesiog "suvalgiau" per kelias dienas ir jau skaitau ją antrą kartą. :) Netikėjau, kad sugebėsiu atkartoti pateiktus makiažus, bet su praktika, tai puikiausiai ir be jokių sunkumų pavyko. :)

10,70 €