4.5 3

Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys

Juliet Grames
3 atsiliepimai
| Įvertink

Skaityti ištrauką

Knygos „Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys“ viršelis

Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys

Juliet Grames

3 atsiliepimai
| Įvertink

17,31

Sutaupote 21%

Kaina neregistruotam vartotojui: 21,99 €

Bendra informacija apie knygą:

Leidėjas:

Išleidimo metai:

2019

Knygos formatas:

3.1 x 23.5 x 14.3 cm

Viršelio tipas:

Kietas

Puslapių skaičius:

456

ISBN kodas:

9786090138588

Knygos vertėjas:

Bendra informacija apie knygą:

Leidėjas:

Išleidimo metai:

2019

Knygos formatas:

3.1 x 23.5 x 14.3 cm

Viršelio tipas:

Kietas

Puslapių skaičius:

456

ISBN kodas:

9786090138588

Knygos vertėjas:

Skaitytojų atsiliepimai apie knygą „Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys“

Vidutinis įvertinimas

4,5

3 atsiliepimai

Pasidalinkite savo mintimis su kitais skaitytojais

Rašyti atsiliepimą

+1

Knyga tikrai ypatinga, rašytojos stilius pasakoti istorijas – unikalus. Tai knyga apie vienos šeimos istoriją, užgimusią Italijos kaimelyje, bet nukeliavusią iki pat Amerikos. Romanas daugiasluoksnis, jame ne tik stebime Fortūnos gyvenimą, bet ir visos šeimos tarpusavio santykius, kartu išgyvename jų nuoskaudas ir džiaugsmus lyg realybėje...Rekomenduoju!

+1

+0

Nuostabi knyga, tikras desertas širdžiai! Taip įtraukianti ir taip jaudinanti, kad sunku atsitraukti. Tai tikra istorija apie be galo stiprią, charizmatišką, nepaprastą moterį ir jos nuožmią kovą už troškimą gyventi laisvai, kaip laisva, nepriklausoma moteris. O dar Italija ir italai! Jei mylite šią šalį ir jos kultūrą - tai dar vienas motyvas skaityti šią knygą! Rekomenduoju :)

+0

Turėjo praeiti nemažai laiko, kad vėll pajusčiau skaitymo alkį. Ir jis vėl čia - sveikas alkis, neįmanomas pasotinti. Atradau jį per skaityklę ,,Milžinas", bet neatsisakau ir tikros, ne elektroninės knygos. ,,Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys" - viena iš el.skaitykėje atrastų itališkos istorijos knygų. Apie pirmąsias papasakosiu vėliau, o dabar - emigrantų iš Kalabrijos istorija, anūkės pasakojimas apie keistuolę savo močiutę, nugyvenusią ilgą gyvenimą. Stela (Mariastela) Fortūna pveldėjo savo anksti mirusios sesers vardą ir visą savo ilgą gyvenimą negalėjo atsikratyti jausmo, kad mirusioji pavydi jai gyvenimo. Bet skaitant knygą pavydas lieka fone, o pirmajame plane - Kalabrijos šeimos gyvenimas, seserų Stelos ir Četinos ryšys, karas, tikėjimas Musoliniu, papročiai, per amžius suformuotas moters nuolankumas, paklusnumas vyrui, kuris mums, XXI a. šiaurės Europos gyventojams, atrodo keistas ir nesuprantamas. Stela Fortūna, talentinga siuvėja ir stebuklingų nėrinių siuvinėtoja, po lašą išgeria visą jai gyvenimo skirtą taurę - būdama vaikas tampa atrama motinai ir seseriai, išdidžiai bando pasipriešinti despotiškam tėvui, kuris rūpinasi šeima tik tiek, kiek to reikia kitiems įtvirtinti savo ego, kuria savarankiško gyvenimo planą ir visgi paklūsta amžinai tadicijai - prieš savo valią išteka, susilaukia dešimties vaikų. Greta šeimos istorijos - kaip ir daugelyje kitų ,,itališkų" knygų - alyvuogės, kaštainiai, aliejus, spagečiai, saldumynai. Pasakojime nemažai itališkų ir kalabriškų žodžių, tarantelos garsai: ,,Tirulalleru lalleru lala! Sta Calabrisella muriri mi fa!", patarlės, posakiai. Visiems mylintiems Italiją

17,31 €

Kaina neregistruotam vartotojui: 21,99 €