Austrų rašytojas Francas Kafka (anglų k. Franz Kafka) yra pasakęs, kad knyga turi būti lyg kirvis, tinkamas užšalusiai jūrai mumyse prakirsti. Juk ne veltui istorikai lyg susitarę teigia, kad žmogus tapo tikru žmogumi, kai atsirado raštas ir pirmosios knygos.

Turime ilgametę knygų prekybos patirtį Lietuvoje (knygomis prekiaujame nuo 2007 metų), todėl suprantame, kad skaitytojai nori gauti knygas iš karto, kai tik jos išvysta dienos šviesą.

www.perkuknyga.lt sukūrėme tam, kad kiekvienam knygų mylėtojui, skaitytojui būtų patogu įsigyti knygą neišeinant iš namų, kad trokštama knyga būtų kuo arčiau Jūsų, kad šviežiausias autoriaus kūrinys pasiektų Jus nedelsiant ir už patraukliausią kainą.

Turime didelį knygų pasirinkimą (pas mus rasite ne tik naujausias, bet ir sunkiai randamas knygas), kuris nuolat auga ir tikime, kad kiekvienas pirkėjas ras tai, ko ieško.

Tikimės, kad www.perkuknyga.lt rasite tai, ko ilgai ieškojote, knygą, kurios nekantriai laukėte jau kurį laiką, naujausią kūrinį, kuris Jus pasieks anksčiau nei knygynų lentynas.

Linkime atmintyje ilgai išliekančių knygų, įkvepiančių istorijų, draugais tampančių personažų ir nuolat stebinančių ir džiuginančių autorių.