Atsiskaitymo būdai

Visi atsiskaitymai vykdomi elektroniniu pavedimu per patikimą PaySera.lt (Mokėjimai.lt) sistemą. Patvirtinę užsakymą būsite nukreipti į PaySera.lt sistemą ir galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo būdą.

  • Pasirinkę šį mokėjimo būdą būsite tiesiogiai nukreipti į mokėjimo platformą, kurioje galėsite pasirinkti Jums priimtiniausią mokėjimo būdą: banko elektroninės bankininkystės sistemą (visi Lietuvoje veikiantys bankai ir Lietuvos kredito unija), Paysera sąskaitą, WebMoney, SMS bank, kitus mokėjimo būdus (susimokėti galėsite Maxima kasose, PayPost ir Lietuvos pašto skyriuose, Perlo terminaluose, Narvesen ir LP kioskuose, banko skyriuje). Jei gyvenate užsienyje, pasirinkę mokėjimo šalį galėsite rinktis kitus mokėjimo būdus arba pasirinkti atsiskaitymą kredito kortele (Visa ar MasterCard). Plačiau www.paysera.lt
  • Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Liks tik patvirtinti mokėjimą.
  • Atlikus mokėjimą į Jūsų nurodytą el. paštą ateis pranešimas iš „PaySera.lt“ sistemos apie sėkmingai atliktą apmokėjimą.
  • Atsiskaitymas grynaisiais arba kortele užsakymo atsiėmimo metu.  Atsiprašome, laikinai ši paslauga nėra teikiama.