Ar pristatote knygas karantino laikotarpiu?

Karantino laikotarpiu siuntų pristatymo terminas nesikeičia. Siuntas per Omniva paštomatą, LP Express terminalą, kurjerį ar Lietuvos paštą stengsimės pristatyti per 2-4 darbo dienas visoje Lietuvoje.

Dėl Jūsų pačių saugumo, rekomenduojame rinktis pristatymą į Omniva paštomatą arba LP Express terminalą.


Kaip rasti Perkuknyga.lt biurą?

Karantino laikotarpiu nėra galimybės NEMOKAMAI ATSIIMTI UŽSAKYMŲ BIURE.

Perkuknyga.lt administracija dirba nuotoliniu būdu iki kovo 30 d., situacijai pasikeitus šis terminas bus pratęsiamas.

Įprastai mus rasite Kęstučio g. 25-1, Vilnius.  Dirbame I-V nuo 8 iki 17 val. Kilus klausimams skambinkite tel. 8 5 240 00 39. 


Ar galima knygas nusipirkti atėjus į Perkuknyga.lt biurą?

Deja, šiuo metu tokios galimybės nėra. Tik užsakytos knygos yra atvežamos iš sandėlio į biurą ir jas galima atsiimti.


Ar galima už knygas sumokėti atsiimant jas Perkuknyga.lt biure?

Už knygas, kurias norėsite atsiimti biure, galite sumokėti tik jas užsakant. Siūlome rinktis Jums patogiausią būdą: mokėjimą pavedimu naudojantis el.bankininkyste, kredito kortele, atsispausdinti kvitą ir sumokėti Maxima kasose, Lietuvos pašto ar PayPost skyriuose ir kt.


Kaip sumokėti už knygas?

Sekant užsakymo žingsniais galima pasirinkti vieną iš dviejų mokėjimo būdų - sumokėti grynaisiais kurjeriui (kai užsakymas pristatomas į Jums patogią vietą) arba pasirinkti vieną iš mokėjimų sistemoje pateikiamų būdų: bankiniu pavedimu iš Jūsų banko e.sistemos, atsispausdinus kvitą apmokėti Maxima, Lietuvos pašto, PayPost skyriuje ir kt.  Atkreipiame dėmesį, kad užsakymai pradedami vykdyti tik tada, kai matome atliktą mokėjimą (išskyrus tuos atvejus, kai pasirenkate mokėjimą grynaisiais kurjeriui).


Noriu atsiskaityti grynaisiais tuomet, kai bus pristatytas užsakymas. Ar galiu tai padaryti?

Taip, grynaisiais galite atsiskaityti kurjeriui (taikomas papildomas grynųjų surinkimo mokestis -  1 Eur), kuris pristato užsakymą į Jums patogią vietą. Jei pasirenkate siuntą atsiimti LP Express paštomate arba Lietuvos pašto skyriuje – reikės sumokėti užsakant knygas.


Noriu atsiskaityti mokėjimo kortele užsakymo atsiėmimo metu. Ar galiu tai padaryti?

Taip, mokėjimo kortele galite atsiskaityti kurjeriui (taikomas papildomas grynųjų surinkimo mokestis - 1 Eur) arba Omnivos paštomate (taikomas papildomas grynųjų surinkimo mokestis - 0,50 Eur).


Kiek kainuos knygų pristatymas?

  • Per LP EXPRESS terminalus arba OMNIVA paštomatus - 1,96 €;
  • Registruota siunta per Lietuvos paštą - 1,96 €;
  • Nurodytu adresu per kurjerį - 2,42 €;
  • Mūsų biure Vilniuje, Kęstučio g. 25 - NEMOKAMAI!

Užsakant prekių už 25,00 € ir daugiau, iki 10 kg svorio, PRISTATOME NEMOKAMAI! Daugiau informacijos apie pristatymo būdus ir mokesčius rasite čia.


Ar siunčiate knygas į kitas šalis? Kiek tai kainuoja?

Žinoma! Jokių apribojimų – knygas pristatysime tiek Lietuvoje, tiek bet kuriuoje kitose pasaulio šalyje.  Konkrečią pristatymo kainą matysite formuodami užsakymą – sistema automatiškai paskaičiuos, kiek kainuos Jūsų pageidaujamos knygos pristatymas. Jeigu norite užsakyti daugiau leidinių – parašykite mums el. laišką info [eta] perkuknyga.lt (be tarpų) ir dėl pristatymo sutarsime atskirai.


Noriu užsakyti knygas, bet negaliu pasirinkti mokėjimo būdo. Kodėl?

Tam, kad knygos sėkmingai pasiektų Jus, mums padeda kurjerių tarnybos, kurios taiko apribojimus siuntų svoriams. Sistema automatiškai įvertina norimų užsakyti knygų svorį ir, jeigu jis viršija didžiausią leistiną svorį atitinkamam pristatymo būdui, neleidžia apmokėti užsakymo. Rekomenduojame pasirinkti kitą pristatymo būdą. Jeigu ir toliau negalite užsakyti – susisiekite su mumis el.paštu arba telefonu ir būtinai surasime būdą Jūsų norimoms knygoms pristatyti.


Reikalinga sąskaita-faktūra. Iš kur ją gauti?

Sąskaitą už knygas visuomet gausite elektroniniu paštu, kurį nurodėte pateikiant užsakymą, iš karto po to, kai atliksite mokėjimą. Jeigu yra reikalinga išankstinė sąskaita-faktūra – suformuokite užsakymą (tačiau jo neapmokėkite) ir parašykite mums el.laišką – sąskaitą atsiųsime.