Kaip rasti Perkuknyga.lt biurą?

Mus rasite Kęstučio g. 251, Vilnius.  Dirbame IV nuo 8 iki 17 val. Kilus klausimams, prašome skambinti tel. 8 5 240 00 39. 


Ar galima knygas nusipirkti atėjus į Perkuknyga.lt biurą?

Deja, šiuo metu tokios galimybės nėra. Tik iš anksto apmokėti užsakymai yra atvežami iš sandėlio į biurą per 12 darbo dienas.  Prieš atvykstant sulaukite el. laiško, patvirtinančio, jog prekės paruoštos atsiimti.


Ar galima už knygas sumokėti atsiimant jas Perkuknyga.lt biure?

Už knygas, kurias norėsite atsiimti biure, galite sumokėti tik jas užsakant. Siūlome rinktis Jums patogiausią būdą: mokėjimą pavedimu naudojantis el.bankininkyste, kredito kortele, atsispausdinti kvitą ir sumokėti Maxima kasose, Lietuvos pašto ar PayPost skyriuose ir kt.


Kaip sumokėti už knygas?

Sekant užsakymo žingsniais galima pasirinkti vieną iš dviejų mokėjimo būdų - sumokėti grynaisiais kurjeriui (kai užsakymas pristatomas į Jums patogią vietą) arba pasirinkti vieną iš mokėjimų sistemoje pateikiamų būdų: bankiniu pavedimu iš Jūsų banko e.sistemos, atsispausdinus kvitą apmokėti Maxima, Lietuvos pašto, PayPost skyriuje ir kt.  Atkreipiame dėmesį, kad užsakymai pradedami vykdyti tik tada, kai matome atliktą mokėjimą. Atsiprašome, laikinai nėra galimybės atsiskaityti siuntos atsiėmimo metu.


Noriu atsiskaityti grynaisiais tuomet, kai bus pristatytas užsakymas. Ar galiu tai padaryti?

Atsiprašome, laikinai ši paslauga nėra teikiama. 


Noriu atsiskaityti mokėjimo kortele užsakymo atsiėmimo metu. Ar galiu tai padaryti?

Atsiprašome, laikinai ši paslauga nėra teikiama.


Kiek kainuos knygų pristatymas?

  • Per LP EXPRESS terminalus arba OMNIVA paštomatus  1,96 €;
  • Registruota siunta per Lietuvos paštą  1,96 €;
  • Nurodytu adresu per kurjerį  2,42 €;
  • Mūsų biure Vilniuje, Kęstučio g. 25  NEMOKAMAI!

Užsakant prekių už 19,00 € ir daugiau, iki 10 kg svorio, PER OMNIVA IR LP EXPRESS PAŠTOMATUS PRISTATOME NEMOKAMAI! 

Užsakant prekių už 25,00 € ir daugiau, iki 10 kg svorio  NEMOKAMAS PRISTATYMAS PER KURJERĮ!

Daugiau informacijos apie pristatymo būdus ir mokesčius rasite čia.


Ar siunčiate knygas į kitas šalis? Kiek tai kainuoja?

Žinoma! Jokių apribojimų – knygas pristatysime tiek Lietuvoje, tiek bet kuriuoje kitose pasaulio šalyje.  Konkrečią pristatymo kainą matysite formuodami užsakymą – sistema automatiškai paskaičiuos, kiek kainuos Jūsų pageidaujamos knygos pristatymas. Jeigu norite užsakyti daugiau leidinių – parašykite mums el. laišką info [eta] perkuknyga.lt (be tarpų) ir dėl pristatymo sutarsime atskirai.


Noriu užsakyti knygas, bet negaliu pasirinkti mokėjimo būdo. Kodėl?

Tam, kad knygos sėkmingai pasiektų Jus, mums padeda kurjerių tarnybos, kurios taiko apribojimus siuntų svoriams. Sistema automatiškai įvertina norimų užsakyti knygų svorį ir, jeigu jis viršija didžiausią leistiną svorį atitinkamam pristatymo būdui, neleidžia apmokėti užsakymo. Rekomenduojame pasirinkti kitą pristatymo būdą. Jeigu ir toliau negalite užsakyti – susisiekite su mumis el.paštu arba telefonu ir būtinai surasime būdą Jūsų norimoms knygoms pristatyti.


Reikalinga sąskaita-faktūra. Iš kur ją gauti?

Sąskaitą už knygas visuomet gausite elektroniniu paštu, kurį nurodėte pateikiant užsakymą, iš karto po to, kai atliksite mokėjimą. Jeigu yra reikalinga išankstinė sąskaita-faktūra – suformuokite užsakymą (tačiau jo neapmokėkite) ir parašykite mums el.laišką – sąskaitą atsiųsime.