8. Taikomos nuolaidos ir dovanų kuponai

8.1. Pardavėjas turi teisę rengti ir vykdyti įvairias akcijas ir rinkodarines kampanijas. Pardavėjas, be išankstinio perspėjimo, gali keisti akcijų sąlygas, trukmę. Bet koks akcijų sąlygų ir tvarkos pakeitimas galioja nuo jų atlikimo momento ir taikomas naujiems, po pakeitimų paskelbimo pateiktiems užsakymams.

8.2. Informacija apie vykdomas akcijas skelbiama www.perkuknyga.lt ir (arba) kitomis komunikacijos priemonėmis (įskaitant, bet neapsiribojant, socialinius tinklus, naujienlaiškius,  su parteriais vykdomas programas).

8.3. Pardavėjas turi teisę parduoti dovanų čekius, už kuriuos Pirkėjas gali  įsigyti Pardavėjo parduodamas prekes.

8.4. Įsigyjamiems dovanų čekiams nuolaidos nėra taikomos.

8.5. Kai Pirkėjas už įsigytas prekes, kurių vertė yra mažesnė už dovanų čekio vertę, sumoka dovanų čekiu, kainų skirtumas Pirkėjui nėra grąžinamas. Kai Pirkėjas už įsigytas prekes, kurių vertė yra didesnė už dovanų čekio vertę, sumoka dovanų čekiu, jis turi sumokėti Pardavėjui kainų skirtumą.

8.6. Dovanų čekiai į pinigus nėra keičiami.

8.7. Pardavėjas turi teisę platinti kuponus, suteikiančius specialias nuolaidas. Kuponais gali pasinaudoti tik registruoti vartotojai. Terminas, iki kada gali būti suteikiama nuolaida, nurodytas ant kupono.

8.8. Prekėms, kurioms taikomos specialios akcijos, kitos nuolaidos nėra taikomos. Pardavėjas turi teisę vienašališkai nustatyti kitas prekių rūšis, kurioms nuolaidos nėra taikomos.

8.9. Vieno apsipirkimo metu Pirkėjas gali naudoti tik vieną nuolaidos kodą ar dovanų čekį.

9. Programa „Kaupiu knygai“

9.1. Registruotiems  Pirkėjams, įsigyjantiems prekes knygyne internete www.perkuknyga.lt, yra taikoma programa „Kaupiu knygai“, kuri leidžia susigrąžinti iki 1 proc. nuo pirkimo metu išleistos sumos. Taškai nėra suteikiami už prekes, kurioms yra taikomos specialiosios nuolaidos (išpardavimai, kategorijai ar atitinkamos leidyklos (-ų) knygoms taikomos nuolaidos ir kt.).

9.2. Pardavėjas gali taikyti specialias akcijas, kurių metu būtų suteikiamas didesnis kaupiamasis procentas.

9.3. Įsigydami prekes registruoti vartotojai gali dalį krepšelio sumos, bet ne daugiau kaip 30 proc. krepšelio sumos, sumokėti sukauptais taškais.

9.4. Į krepšelį nėra įtraukiamas pristatymo mokestis.

9.5. Vieno apsipirkimo metu Pirkėjas gali naudoti pasirinktinai sukauptus taškus ir dovanų čekį arba nuolaidą suteikiantį kodą.

9.6. Sukaupti taškai nėra keičiami į grynuosius pinigus. Jais galima atsiskaityti tik perkant www.perkuknyga.lt