Pristatymas į LP Express 24 ir Omniva terminalus.

              

Jūsų knygų siunta bus pristatyta per 3-4 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį LP EXPRESS 24  arba OMNIVA terminalą.

PRISTATYMO MOKESTIS:

 • Užsakant prekių už 25,00 € ir daugiau, iki 30 kg  – NEMOKAMAI!
 • Užsakant prekių iki 25,00 €, 15-30 kg 3,27
 • Užsakant prekių iki 25,00 €, 5-15 kg 2,47 €
 • Užsakant prekių iki 25,00 €, iki 5 kg – 1,96 €
 • Informacija SMS žinute! Apie siuntos gavimą būsite informuotas SMS žinute ir (ar) el. paštu, todėl tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.
 • Paprasta atsiimti! Siuntas atsiimsite greičiau nei per minutę, terminale suvedę SMS žinute ir (ar) el. paštu gautus du PIN kodus.
 • Jokių eilių!  Siuntų savitarnos terminalai veikia 24 val. per parą, todėl siuntas galėsite atsiimti Jums patogiausiu metu.
 • Platus tinklas! Terminalų tinkle pasirinksite sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.

Svarbu žinoti:

 • Jūsų užsakymas siuntų savitarnos terminale saugomas 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į pasirinktą terminalą tik po papildomo pristatymo išlaidų apmokėjimo. 
 • užsakymų pristatymą į terminalus galima rinktis tik tuo atveju, jeigu siuntinys nebus sunkesnis nei 30 kg.

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių

Jūsų knygų siunta bus pristatyta į artimiausią Jūsų nurodytam adresui Lietuvos pašto skyrių ne vėliau kaip per 7 darbo dienas. Apie atėjusią siuntą būsite informuoti specialiu Lietuvos pašto pranešimu, kurį rasite savo pašto dėžutėje bei sms žinute. Užsakymą iš pašto skyriaus galėsite atsiimti per 14 kalendorinių dienų.

PRISTATYMO MOKESTIS:

 • Užsakant prekių už 25,00 € ir daugiau, iki 10 kg svorio – NEMOKAMAI!
 • Užsakant prekių iki 25,00 €, iki 2 kg svorio 1,96 €
 • Užsakant prekių iki 25,00 €, 2-5 kg svorio 2,47 €
 • Užsakant prekių iki 25,00 €, 5-10 kg svorio – 3,27 €

Svarbu žinoti - Pristatant siuntą į Lietuvos pašto skyrių maksimalus svoris 10 kg. Jeigu per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo pateikimo negavote pranešimo iš pašto apie atėjusią siuntą, prašome kreiptis į mus Tel. 8 5 2400039 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Pristatymas per kurjerių tarnybą


Kurjeris atveš siuntą tiesiai į namus ar darbovietę. Užsisakydami nurodykite tikslų adresą, ypač svarbu, jei pageidaujamas prekių pristatymo adresas nesutampa su registracijos metu nurodytu adresu.

Jūsų siunta bus pristatyta per 3-4 darbo dienas*. Prieš pristatant siuntinį kurjeris Jums paskambins ir suderinsite tikslų pristatymo laiko.


PRISTATYMO MOKESTIS:

 • Užsakant prekių už 25,00 € ir daugiau, iki 10 kg svorio – pristatymas NEMOKAMAI! (išskyrus pristatymą į Neringą)
 • Užsakant prekių iki 25,00 € kaina skaičiuojama priklausomai nuo siuntos svorio.

Juridinius asmenis, užsakančius didesnius kiekius knygų, dėl pristatymo sąlygų maloniai prašome kreiptis el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Atsiėmimas mūsų biure Vilniuje NEMOKAMAS!

Užsakymus atsiimti galima atvykus į mūsų biurą, esantį Vilniuje, Kęstučio g. 25-1, darbo dienomis 8-17 val.

Įprastai užsakymus galima atsiimti kitą darbo dieną po užsakymo apmokėjimo.

SVARBU: apie galimybę atvykti atsiimti užsakymo informuojame el. laišku, nurodant, kad užsakymas yra paruoštas ir laukiame atvykstant.

Svarbu žinoti:

- Tikslų pristatymo įkainį matysite suformavę prekių krepšelį ir pasirinkę pristatymo būdą, šiuose prekių pristatymo aprašymuose pateikti dažniausiai užsakomi svoriai, prekių sumos ir įkainiai. Nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Dauguma užsakymų pristatymo terminas yra iki 3 darbo dienų nuo apmokėjimo (jei apmokėjimas gautas iki 12 val.).  Kai kurioms prekėms gali prireikti ilgesnio pristatymo laiko, tai dažniausiai kartojamo tiražo knygos ir pan. Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais.

- Jeigu pageidaujate, kad prekės, kurios sveria daugiau nei 2 kg., būtų pristatytos už Lietuvos ribų - prašome susisiekti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir atskirai suderinti siuntimo sąlygas.

- Apie visus pasikeitimus užsakymo pristatymo procese informuojame registruojantis nurodytu elektroniniu paštu. Laiškai yra siunčiami automatiškai, todėl gali būti, kad pašto sistema priima kaip kenkėjiškus laiškus ir nukreipia į brukalų (spam) aplanką. Negavus informacijos apie pristatymą rekomenduojame patikrinti brukalų aplanką.