Mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad pagerintume jūsų patirtį, susijusią su lankymusi mūsų svetainėje.

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Su slapukų politika galite susipažinti čia: Slapukų naudojimo politika

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Skambinkite +370 52400039

El.paštas
Be šiandienos rytoj nebūtų vakarykštės dienos

Autorius  : Yves Bossart
Leidimo metai  : 2017
Puslapių skaičius: 238
ISBN: 9786098168518
Leidėjas: Gelmės
Viršelio tipas: minkštas
Matmenys: 14x21
Kaina: 10,54 € 12,40 € Sutaupote: 15%
Aprašymas

„Be šiandienos rytoj nebūtų vakarykštės dienos. Filosofiniai mintiniai žaidimai" – smagi, įkvepianti ir mąstyti, diskutuoti skatinanti knyga, kurioje pateikiami patys įvairiausi skirtingų laikotarpių žinomiausių pasaulyje filosofų mintiniai žaidimai, arba mąstymo eksperimentai. Jau daugiau nei du tūkstančius metų tokie mąstymo eksperimentai yra svarbus ir veiksmingas filosofijos įrankis.

Mąstymo eksperimentas – tai hipotezė, teorija ar principas, kai mąstant galvojama apie pasekmes: kas gali atsitikti arba kas atsitiktų, jeigu?.. Tokie mąstymo eksperimentai padeda rasti atsakymus į esminius gyvenimo klausimus. Kaip mes gyventume, jei būtume nemirtingi? Kaip gali pririštas šuo būti laimingas? Ar privalome padėti vargšams? Ar žinios turi ribas? Ar esame laisvi apsispręsti? Ar egzistuoja tikra meilė? Ar galima valgyti gyvūnus? Kas būna po mirties? Ar galiu tikėti Dievą? Pagaliau kas atsirado anksčiau – višta ar kiaušinis? Į kai kuriuos klausimus filosofija dar tebeieško atsakymų, o kai kuriuos jau geba pagrįstai paaiškinti.

Knygoje pateikiamos filosofinės mįslės, proto žaidimai ir analogijos, susijusios su svarbiausiomis filosofijos temomis. Nagrinėjami laimės, erdvės, laiko klausimai, moralės teorijos. Skaitant knygą atrodo, tarsi sėdėtumėte prie vieno stalo su garsiausiais filosofais ir tame draugiškame ratelyje mėgintumėte suprasti jų teorijas, pateiktumėte savo kontrargumentus.

Filosofijos labirintais smalsų skaitytoją vedžioja ir pasiklysti neleidžia profesionali knygos autoriaus Yveso Bossarto (g. 1983) ranka. Tai šveicarų filosofas, studijavęs filosofiją Liucernoje, Ciuriche ir Heidelberge. Berlyno Humboltų universitete Y. Bossartas apgynė filosofijos mokslų daktaro disertaciją „Filosofija pagal Wittgensteiną“.


Iš vokiečių kalbos vertė Vilija Žemaitaitytė.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Be šiandienos rytoj nebūtų vakarykštės dienos
10,54 € 12,40 € Sutaupote: 15%
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau

Daugiau kategorijų