Mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad pagerintume jūsų patirtį, susijusią su lankymusi mūsų svetainėje.

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Su slapukų politika galite susipažinti čia: Slapukų naudojimo politika

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Skambinkite +370 52400039

Kategorijos

El.paštas
Minčių galios XXI amžiuje

Autorius  : John Kehoe
Leidimo metai  : 2019
Puslapių skaičius: 128
ISBN: 9786099608815
Leidėjas: Iknygos Foundation
Viršelio tipas: kietas
Matmenys: 23.5x15.5
Vieneto kaina (vnt.): 13,69 € 19,01 € Sutaupote: 28%
Aprašymas

Johno Kehoe knygoje „Minčių galios XXI amžiuje“ pateikiami gyvenimą keičiantys principai, kaip planuoti savo asmeninę sėkmę ir laimės kelią.

Autorius knygoje rašo, kad yra du pirminiai mąstymo tipai – kritinis mąstymas ir kūrybinis mąstymas. Kritinis mąstymas remiasi logika ir kyla iš sąmoningo proto. Kūrybinis mąstymas remiasi vaizduote ir kyla iš pasąmonės. Knygoje „Minčių galios“ Johnas Kehoe paaiškina, kaip išmokti naudotis pasąmonės galia, pateikia rekomendacijų, kaip pasitelkti savo kūrybiškumą. Kai autorius kalba apie kūrybą, jis neapsiriboja meniniu darbu. Jis kalba apie minčių kūrybinę galią ir pažymi, kad mūsų sunkumai, baimės, viltys, rūpesčiai ir gilūs įsitikinimai kuria mūsų tikrovę. Tai yra prasminga, nes mūsų mintys turi įtakos tam, kaip elgiamės ir ką darome, o tai savo ruožtu daro įtaką sėkmei ir laimei mūsų gyvenime. Jis išsamiai paaiškina knygoje, kad, jeigu norime, kad mūsų gyvenimas pasikeistų, mes negalime tiesiog reaguoti neigiamomis emocijomis į išorinį pasaulį, t. y. į žmones, vietas, daiktus, jausdami savo viduje nerimą ir susierzinimą. Pirmiausia turime keisti savo vidinį pasaulį, požiūrį į jį, savo emocijas paversti harmoninga energija. Keisdami savo vidinį pasaulį, turime atkreipti dėmesį į savo mintis ir nukreipti jas pozityvesne linkme.


Svarbiausias dalykas, kurį jis pabrėžia, yra tai, kad turime sąmoningai sutelkti savo mintis, būti budrūs apie ką galvojame. Kaip jis ir sako: „Silpnos mintys kuria silpnas mintis. Stiprios ir koncentruotos mintys kuria stiprias ir koncentruotas mintis“. Jeigu gyvenime norime konkrečių dalykų, kurių norime, turime sutelkti savo mintis į tuos dalykus, ir jos mums atneš tai, ką prieš tai galvojome.

 

Johnas Kehoe knygoje pateikia įvairius metodus, kaip pažaboti ir sutelkti savo mintis. Knygoje jis išdėsto efektyvius vizualizacijos metodus, įtvirtinimo metodus, kontempliacijos procesus, kaip atrasti atsakymus į jūsų pateiktus klausimus, kaip pažadinti savo intuiciją ir dar daugiau.

 

Jis perspėja klausytoją, kad yra laiko tarpas tarp jūsų minčių pasikeitimo ir naujos realybės patyrimo. Per šio laukimo periodą daugelis žmonių pasiduoda ir sugrįžta prie savo senojo mąstymo. Tik kantrybė, disciplina ir pastovumas padeda pakeisti praeities ribojančius įsitikinimus. Dar vienas labai geras autoriaus pastebėjimas yra tas, kad tu tampi tuo, kaip nuolat apie save galvoji.  Pasitikinčios mintys kuria pasitikintį žmogų, mintys apie sėkmę kuria klestintį žmogų, mylinčios mintys kuria mylintį žmogų, mintys apie tikslus kuria žmogų, kuris pasiekia savo tikslus... Mes turime pakeisti mintis, jeigu norime pakeisti save.

Autorius pateikia ir 6 sėkmingo gyvenimo taktikas.

  1. Būkite tyrinėtojais.
  2. Užduokite sau klausimus.
  3. Semkitės įdėjų.
  4. Laužykite taisykles ir savo įpročius.
  5. Pasitelkite savo vaizduotę.
  6. Užpildykite save, padarydami ką nors smagaus ir naujo.

 

Gyvendami kiekvieną dieną meilėje, pamildami save, mes tampame laimingi. Kiekviena diena tampa lyg šventė – čia ir dabar. Pradėkime kiekvieną dieną su spinduliuojančia gėrio energija, palikime tai, kas buvo vakar, praeity, dėkokime už šią dieną ir formuokime savas mintis taip, kaip moko autorius, ir jos mums atneš tai, ko trokštame dabar.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Jūratė  (Sekmadienis, 2020-05-17)
Įvertinimas:
 
Nauja, tai seniai pamiršta sena - taip norisi pasakyti perskaičius šią knygą. Labai aiškios ir tesingos mintys, kurios tapo mano vakarine malda. Ši knyga padeda suprasti, kad laimės šaltinis esamę mes patys ir jos variklis yra pozityvios mintys. Rekomenduoju!
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Minčių galios XXI amžiuje
13,69 € 19,01 € Sutaupote: 28%
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau

Daugiau kategorijų