Mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad pagerintume jūsų patirtį, susijusią su lankymusi mūsų svetainėje.

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Su slapukų politika galite susipažinti čia: Slapukų naudojimo politika

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Skambinkite +370 52400039

Kategorijos

El.paštas
Anapus gėrio ir blogio: ateities filosofijos preliudija

Autorius  : Friedrich Nietzsche
Leidimo metai  : 2020
Puslapių skaičius: 320
ISBN: 9786098205145
Leidėjas: Apostrofa
Viršelio tipas: minkštas
Matmenys: 16.5x12
Vieneto kaina (vnt.): 8,59 € 10,22 € Sutaupote: 16%
Aprašymas

Friedrich Nietzsche (1844–1900) – vienas iš kelių mąstytojų, nulėmusių dabartinio filosofinio mąstymo, humanitarinių mokslų, o iš dalies ir visos dabartinės kultūros pobūdį.

Jo veikalas „Anapus gėrio ir blogio: ateities filosofijos preliudija“ (1886) beveik visuotinai pripažįstamas vienu svarbiausių kada nors paskelbtu filosofiniu tekstu. Vokiečių filosofijos klasikas pateikia savo užmoju ir gilumu iki šiol neprilygtą, daugybę ginčų sukėlusią Europos politikos, kultūros, moralės ir religijos idėjų kritiką. Pats Nietzsche veikale Ecce homo apie Anapus gėrio ir blogio: „Visa šios knygos esmė – modernybės kritika, neiškiriant moderniųjų mokslų, moderniųjų menų, net ir moderniosios politikos, greta su užuominomis į priešingą tipą, kiek įmanu nemodernų, kilnų, teigiantį tipą. Šia pastarąja prasme knyga yra gentilhomme mokykla, suprantant šią sąvoką dvasingiau ir radikaliau, negu ji kada nors buvo suprantama.“


NAUJA VERTIMO REDAKCIJA! Iš vokiečių kalbos vertė prof. Evaldas Nekrašas. 

Knygoje taip pat rasite prof. Jūratės Baranovos specialiai šiam leidiniui parašytą baigiamąjį straipsnį „Friedrichas Nietzsche: kaip priartėti arčiau tiesos“. Jau ketvirta Nietzschės knyga, išleista serijoje „Academia“.

Anksčiau išleista: "Stabų saulėlydis, arba Kaip filosofuojama kūju" (vertė Arvydas Šliogeris, 2000) "Ecce homo; kaip tampama tuo, kas esi" (vertė Rūta Jonynaitė, 2007) "Antikristas: prakeiksmas krikščionybei" (vertė Linas Rybelis, 2009)

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau

Daugiau kategorijų