Mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad pagerintume jūsų patirtį, susijusią su lankymusi mūsų svetainėje.

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Su slapukų politika galite susipažinti čia: Slapukų naudojimo politika

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Skambinkite +370 52400039

El.paštas
Laikinai jūsų

Autorius  : Antanas Šileika
Leidimo metai  : 2019
Puslapių skaičius: 304
ISBN: 9786094791901
Leidėjas: Baltos lankos
Viršelio tipas: Kietas
Matmenys: 14.5x21
Vieneto kaina (vnt.): 10,91 € 12,99 € Sutaupote: 16%
Aprašymas

Lietuvai paskelbus nepriklausomybę, Justas Adamonis, buvęs caro armijos kontržvalgybos agentas, sugrįžta į laikinąją sostinę Kauną. Jis tikisi ramiai įsikurti ir imtis verslo, bet nugali įgimtas nuotykių troškimas, kovinga dvasia ir noras nedidukei jaunai savo šaliai padėti sustiprėti. Adamonis tampa Lietuvos karo kontržvalgybos viršininku ir atsiduria pačiame negailestingų politinių audrų verpete. Kaunas knibždėte knibžda užsienio šnipų, korupcijos, pavojingų operacijų, žmogiškųjų dramų, išdavysčių ir paslapčių, kurias slaptasis agentas gliaudytų lyg riešutus, jei ne viena silpnybė - enigmatiškoji antros eilės pusseserė Lilė, su vyru, buvusiu JAV diplomatu, netikėtai grįžusi iš Amerikos.

"Laikinai jūsų" - lietuviškojo Džeimso Bondo vardo vertas, tikrų įvykių įkvėptas šnipų romanas apie spalvingą Lietuvos tarpukario istorijos puslapį, kai laikinąja sostine tapo Kaunas, karo kontržvalgybos viršininko pareigas ėjo Jonas Budrys, o Klaipėdos krašto prijungimas rodės tolima svajonė. Kai "Metropolio" ir "Versalio" šokių salėse sukosi išsipusčiusios poros, kavinėse žaisdami biliardą svarbūs asmenys sprendė šalies ateitį, tamsiuose skersgatviuose šmėžčiojo skrybėlėti šešėliai, meilė maišėsi su apgavyste ir pavydu, žmonių gyvenimus negrįžtamai keitė lemtingi pasirinkimai.

"Šnipai, uždrausta meilė, stiprios moterys, į neviltį puolę vyrai, galios žaidimai ir subtilus humoras - žavingai įkūnyta tarpukario Lietuva." (David Bergen)

"Stilingas ir ryškus šalies užgimimo metraštis." (Samantha Harvey)

"Romanas, kuriame meistriškai parodomas moralinių pasirinkimų dviprasmiškumas ir sukuriama pulsuojanti, nepagražinta, įtampos kupina film noir realizmo atmosfera." (Nino Ricci)

Antanas Šileika (g. 1953) - angliškai kuriantis lietuvių kilmės Kanados rašytojas ir literatūros kritikas. Jo romanas "Pogrindis" įtrauktas į "Globe and Mail" 2011 m. geriausių knygų šimtuka?. Į Lietuvos Metų knygos rinkimų penketukus įtrauktos dvi knygos - apsakymų rinktinė "Pirkiniai išsimokėtinai" (2015) ir atsiminimų knyga "Basakojis bingo pranešėjas" (2018). Romanas "Laikinai jūsų" - šeštas autoriaus kūrinys.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Laikinai jūsų
10,91 € 12,99 € Sutaupote: 16%
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau