Mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad pagerintume jūsų patirtį, susijusią su lankymusi mūsų svetainėje.

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Su slapukų politika galite susipažinti čia: Slapukų naudojimo politika

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Skambinkite +370 52400039

Kategorijos

El.paštas
Pirštų atspaudai

Autorius  : Alfonsas Bukontas
Leidimo metai  : 2011
Puslapių skaičius: 144
ISBN: 9789986168485
Leidėjas: Tyto alba
Viršelio tipas: kietas
Matmenys: 21x14
Kaina: 0,90 € 6,01 € Sutaupote: 85%
Aprašymas

Jo poezija gyvena visatos begalybės pajauta. Jo eilėraščių tyras, kiek abstraktokas pasaulis atveria amžinybės perspektyvą, prieštaringų jėgų žaismą ir jų trapią pusiausvyrą. Tai reflektuojanti poezija, bet drauge kupina jausmo ir konkretybės grožio.Vanda Zaborskaitė

Alfonsas Bukontas – poetas, kurio žodis, išaugęs iš dramatiškos XX amžiaus žmogaus individualios patirties, įgyja universalaus skambesio ir tylioj literatūros lauko nuošalėj liudija savo atsparumą, gyvastingumą bei slaptingą savastį.

Jo rankai vienodai paklūsta tiek tolimomis asociacijomis saistomos laisvosios eilės, tiek asketiška grafika grįstos klasikinės formos. Jis yra išvertęs J. W. Goethe’es, R. M. Rilke’s, A. Puškino, A. Bloko, K. I. Gałczynskio, T. Różewicziaus, M. Kulbako, J. Amichajaus, L. Karsavino poezijosbei eiliuotą senovės indų šventąjį tekstą „Bhagavadgyta“.

Kompozitoriai yra sukūrę nemažai dainų pagal Alfonso Bukonto tekstus.

Eilėraščius šiai knygai autorius atrinko iš anksčiau publikuotų poezijos rinkinių „Slenkančios kopos“ (1967), „Piešinai ant vandens“ (1972), „Mėnulio takas“ (1977), „Penktas metų laikas“ (1997).

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Pirštų atspaudai
0,90 € 6,01 € Sutaupote: 85%
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau