Gerų trilerių mėgėjams – TOP3 „Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos“ pasiūlymai!

Naujienos vizualas

Trileris – populiarus literatūros žanras. O ką jau ir kalbėti apie gerą trilerį! Skaityti šio žanro knygas yra puikus poilsio būdas, juk pabėgimas nuo rutinos – bene garantuotas!

„Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla“ pristato naujausias knygas tamsių, psichologiškai paveikių, provokuojančių ir tiesiog klasiškų istorijų mėgėjams: rašytojos Harriet Tyce debiutą „Raudonasis apelsinas“, didžiulį triukšmą literatūriame pasaulyje sukėlusį Jeanine Cummins romaną „Amerikos purvas“ bei pastarųjų metų atradimą Vokietijoje – Romy Hausmann „Numylėtinė“.

Metas įsikniaubti į gerą trilerį!

 

Veiksmo filmą primenantis Jeanine Cummins „Amerikos purvas“

iš anglų kalbos vertė Marija Bogušytė.

Lidija gyvena Akapulko mieste, Meksikoje. Jai priklauso knygynas, kuriame ji ir dirba. Moteris turi sūnų Luką ir nuostabų sutuoktinį žurnalistą Sebastjaną. Nors įprasta kasdienybė Akapulke dėl narkotikų kartelių veiklos ima aižėti, Lidijos padėtis kol kas visai patogi.Vieną gražią dieną į knygyną įžengia vyriškis. Chavjeras pasirodo esąs tikras eruditas. Jis žavus, jiedu susibičiuliauja. Lidija to nežino, tačiau šis žmogus – dar ir naujausio narkotikų kartelio, agresyviai plečiančio įtaką mieste, vadeiva. O Lidijos vyras tuo metu rengia išsamų tiriamąjį straipsnį apie Chavjerą: vos jį išspausdinus, šeimos gyvenimas jau niekada nebebus toks, koks buvo.

Priversti bėgti Lidija ir jos aštuonmetis sūnus Luka netrukus atsisveikina su ligi tol turėtais įprastiniais viduriniosios klasės gyvenimo patogumais. Jie akimoju tampa eiliniais migrantais, keliaujančiais per Meksiką ant traukinių vagonų stogų Jungtinių Amerikos Valstijų link. Ko gero, tik ten jų nepasieks Chavjero ranka. Pakeliui sutikdamas begales bėdžių, taip pat mėginančių nusigauti į šiaurę, Lidijos sūnus įsitikina, kad visi jie bėga nuo kažko. Tik kur būtent jie nubėgs?

Perskaičiusieji „Amerikos purvą“ pasikeis negrįžtamai. Tai viena svarbiausių mūsų laikų knygų – literatūros žygdarbis, kiekviename puslapyje pulsuojantis širdgėla, drama ir humaniškumu.

16,26

Sutaupote 19%

Kaina neregistruotam vartotojui: 19,99 €

 

Kinematografiškas Romy Hausmann trileris „Numylėtinė“

iš vokiečių kalbos vertė Danutė Šaduikienė.

Belangė miško trobelė. Lenos ir jos čia gimusių vaikų gyvenimas griežtai reguliuojamas – ir valgoma, ir net į tualetą einama pagal nustatytą tvarką. Oras į trobelę patenka per specialų mechanizmą. Vakarais Lena vaikams dainuoja lopšines, dieną juos moko. Tėvas rūpinasi šeima, saugo nuo aplinkinio pasaulio. Niekas niekada neatims iš jo žmonos ir vaikų, nes... niekas nežino, kur jie.

Vieną dieną Lena pabėga. Bet košmaras nesibaigia. Jos kankintojas nori susigrąžinti tai, kas jam priklauso. Bet... ar ji iš tiesų toji Lena? Toji, kuri pranyko be pėdsakų prieš keturiolika metų?.. Ir kokį vaidmenį šioje istorijoje atlieka jos tikri ir netikri vaikai?

„Baisūs dalykai atsitinka ne tik tuomet, kai griebiamasi ginklų ar pasipila kraujo upės, kartais pakanka kelių sielos randų, atsivėrusių žmogui net prieš jo paties valią, kad būtų išgaląstas pavojingiausias ginklas – žmogaus protas“, – Romy Hausmann. Trileris „Numylėtinė“ – išskirtinė šio žanro knyga ir didžiausias pastarųjų metų atradimas Vokietijoje.R. Hausmann literatūrinis debiutas, iškart sudominęs ir kinematografininkus.

13,75

Sutaupote 22%

Kaina neregistruotam vartotojui: 17,59 €

 

Tiesiog klasiškas Harriet Tyce trileris „Raudonasis apelsinas“

iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė.

Elison pasisekė. Ji turi mylintį vyrą, nuostabią dukterį ir dirba nenuobodų darbą. Jaunai advokatei pirmą kartą paskiriama ginti žudikę. Tačiau Elison piktnaudžiauja alkoholiu. Ir nelabai rūpinasi šeima. Ji užmezgė romaną su kolega, kuris, rodos, nusiteikęs peržengti visas jos nubrėžtas ribas.

Elison ginamoji neneigia nužudžiusi savo vyrą – ji pripažįsta kaltę, sutinka, kad jos vieta už grotų. Bet kažko šioje istorijoje stinga. Gal išgelbėjusi ginamąją Elison išsigelbės pati? Deja, kažkas žino visas Elison paslaptis. Kažkas nori, kad ji sumokėtų už tai, ką yra padariusi. Kažkas nesirengia liautis, kol ji praras viską...

„Raudonasis apelsinas“ – naujausias Rašytojų sąjungos leidyklos išleistas, tamsus, originalus, klasiškas Harriet Tyce trileris. Tai debiutė autorės knyga, o vos pasirodžiusi buvo puikiai įvertinta šio žanro knygų mėgėjų, yra verčiama į daugelį pasaulio kalbų.

13,06

Sutaupote 22%

Kaina neregistruotam vartotojui: 16,69 €

Panašios knygos į „Amerikos purvas“

Panašios knygos į „Raudonasis apelsinas“

Panašios knygos į „Numylėtinė“