Kalėdoms dovanokite geras knygas

Naujienos vizualas

Knyga – viena gražiausių ir vertingiausių dovanų, o kaip išrinkti geriausią? „Tyto alba“ dalijasi rekomendacijomis ieškantiems prasmingų istorijų, norintiems praplėsti akiratį, gilintis į svarbias temas ir patiems mažiausiems skaitytojams.

 

20,55

Sutaupote 24%

Kaina neregistruotam vartotojui: 26,99 €

„Tai pirmoji išsami biografija žmogaus, kuris jau įėjo į Lietuvos istoriją kaip populiariausias Kovo 11-osios Respublikos politikas, kone aštuonis dešimtmečius aktyviai veikęs ir šiandien tebeveikiantis visuomenės ir valstybės laisvės labui“, – sako knygos „Adamkus“ autorius, žinomas istorikas, VDU profesorius Egidijus Aleksandravičius. Biografijos autorius atskleidžia ne tik neįtikėtinai įdomią V. Adamkaus gyvenimo istoriją, bet ir atveria sudėtingą pokarinės lietuvių išeivijos gyvenimo ir turiningos veiklos istoriją. Taip pat knygoje skleidžiasi įdomūs Vasario 16-osios Lietuvos ir Kovo 11-osios Lietuvos istorijos vingiai.

 

12,33

Sutaupote 21%

Kaina neregistruotam vartotojui: 15,69 €

Septintoje knygoje kunigas Algirdas Toliatas nagrinėja amžinas bei kasdienes žmogaus gerumo ir padorumo, patikimumo, atjautos ir meilės artimui temas, kurios šiandien itin aktualios. Jis nepateikia atsakymų, tik apnuogina mintį ir skatina klausti. Ir vis kreipia prie tikėjimo bei vilties, kurią jam simbolizuoja atgimusi Vilniaus senamiesčio Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia.

 

13,70

Sutaupote 22%

Kaina neregistruotam vartotojui: 17,49 €

Ryškiausias istorines asmenybes pergyvenę jų laiškai. Kilnūs ir įkvepiantys, niekingi ir keliantys nerimą. Laiškai iš įvairių kultūrų, šalių ir tautų nuo senovės Egipto ir Romos iki šiuolaikinio labai prieštaringo pasaulio. Laiškų autoriai – nuo Ramzio Didžiojo ir Siuleimano Puikiojo iki Elžbietos I ir Michelangelo, nuo Emmeline Pankhurst iki Leonardo Coheno ir nuo Stalino iki Mandelos bei nežinomų paprastų žmonių, rašiusių kritinėmis savo gyvenimo aplinkybėmis.

 

Skaitytojų mylima K. Swan dovanoja naują kalėdinį romaną. Netikėtai mirus paskutiniajam tituluotam Airijos riteriui Deklanui Lornui, visas turtas atitenka trims jo dukroms. Visų nuostabai, įspūdingiausią jo dalį – šeimai priklausančią Lornų pilį – paveldi jaunėlė Vilou. Ji nusprendžia parduoti pilį ir surengia įspūdingą atsisveikinimo vakarėlį, kurio metu pilį galėtų apžiūrėti būsimieji jos savininkai. Tačiau lemtingą vakarą ima aiškėti daugybę metų saugotos šeimos paslaptys ir gyvenimai pasisuka netikėta linkme. Artimųjų santykius gali išgelbėti tik atvirumas ir... dalelė Kalėdų stebuklo. 

 

13,02

Sutaupote 22%

Kaina neregistruotam vartotojui: 16,59 €

Kalėdinių istorijų meistras R. P. Evans kviečia atrasti Kalėdų stebuklą. Džeikobas Čerčeris namus paliko būdamas šešiolikos – tada motina išspyrė jį lauk. Dabar jis – populiarus meilės romanų autorius. Likus kelioms dienoms iki Kalėdų jis sulaukia teisininko skambučio – mirė jo motina ir paliko jam visą turtą. Taigi Džeikobui teks grįžti į gimtąjį miestą – ne tik tvarkyti palikimo reikalų, bet ir stoti akistaton su praeitimi, vėl išgyventi vaikystėje patirtas kančias. O senasis namas slepia ne vieną paslaptį. Kaip atleisti po daugelio metų? Kaip įveikti skausmą, kurį nešiojamės širdyje?

 

13,70

Sutaupote 22%

Kaina neregistruotam vartotojui: 17,49 €

Skaitytojų mylimas „Kalifo rūmų“ autorius šįkart palieka ramų bei patogų gyvenimą Londone ir leidžiasi į kelionę po Indiją, kad surastų žymiausią šio krašto magą. Autorius suteikia galimybę apčiuopti dalelę šios daugiaveidės šalies filosofijos ir gyvenimo būdo. Čia žmonės geba ryti akmenis ir laikinai apmirti, versti vandenį benzinu ar tiesiog būti dievu puse etato. Girtų dramblių gaujos, kūdikių nuoma ir perukų verslas šventyklose – menka dalis T. Shaho aprašomos Indijos kasdienybės, kurioje gyvenimas visuomet keliauja koja kojon su mirtimi, kur pasaulio variklis – atsitiktinumas.

 

10,96

Sutaupote 22%

Kaina neregistruotam vartotojui: 13,99 €

Rašytoja Violeta Palčinskaitė vėl kviečia susitikti su troliu Moliu iš knygos „Muzika Troliui“, kuri prieš dešimtmetį išrinkta Metų knyga vaikams. Ar naujoje knygoje „Trolis Molis ir Čiurlionis“ trolis liko toks pat įžūlus pagyrūnas? Ir kodėl jam parūpo Mikalojus Konstantinas Čiurlionis? „Pasiilgau trolio ir nusprendžiau atsivežti jį į Vilnių. Jis melagis ir dedasi esąs muzikos žinovas, akademijos profesorius, tad nusprendžiau supažindinti jį su Čiurlioniu. O jeigu mano jaunasis skaitytojas, perskaitęs apie trolio nuotykius, irgi ims ieškoti Čiurlionio kūrinių, jausiu, kad knygą parašiau ne veltui.“

 

11,65

Sutaupote 22%

Kaina neregistruotam vartotojui: 14,89 €

Viso pasaulio mylima šviesaus atminimo britų rašytoja Lucinda Riley skaitytojams dar spėjo palikti keletą knygų. Drauge su sūnumi Harriu Whittakeriu ji sukūrė jaudinančią, Kalėdų magijos kupiną istoriją vaikams „Greisė ir Kalėdų angelas“. Kūčios. Greisė kartu su broliu Nikolu ruošiasi vaidinti mokyklos kalėdiniame spektaklyje. Mergaitė labiau už viską trokšta, kad jį pamatytų ir tėtis. Jis – žvejų laivo kapitonas ir vis dar jūroje, bet pažadėjo suspėti grįžti. Tačiau netikėtai kyla audra ir tėčio vieta salėje tuščia. Vakare atsigulusi į lovelę mergaitė glaudžia prie savęs mažą angeliuką ir prašo audros nurimti. Tylutėlį Greisės balsą išgirsta Kalėdų angelas Viltis.

Panašios knygos į „Tikra tik viltis“

Panašios knygos į „Mago mokinys“

Panašios knygos į „Greisė ir Kalėdų angelas“

Panašios knygos į „Kalėdų vakarėlis“