Populiariausios knygos šv. Kalėdų dovanoms

Naujienos vizualas

Kaip gerai pažįstame tuos, kuriuos mylime, geriausiai paaiškėja prieš pat Kalėdas. Tada imame sukti galvą, kas labiausiai nudžiugintų, ko kasdienybėje trūksta ir ko norisi. Šiandien pristatome populiariausias knygas šv. Kalėdų dovanoms. Pasisemkite idėjų ir jūs!

 

Patiks besidomintiems saviugda, norintiems geriau pažinti save ir kitus

BEVEIDŽIAI – jau antroji Beatos Tiškevič knyga. Puikiai skaitytojų vertinamas romanas pakvies į psichoterapinę kelionę, mokantis priimti ir pamilti save.

Knygoje 4 nepažįstamieji susitinka grupės terapijoje ir tokiu būdu pradeda savęs pažinimo kelią. Knygoje paliečiamos šios temos: nemeilė sau, sudėtingi santykiai su tėvais, savojo „aš" paieškos, mokymasis pažinti save.

 

Patiks mėgstantiems mokslinę fantastiką

KOPA. MESIJAS – romanų serijos antroji kronikos dalis. Praėjus 12-ai metų nuo „Kopos“ įvykių, antroje serijos dalyje tęsiasi Polo Atreido istorija.

Autorius kalba apie žmonijos evoliuciją ir išlikimą, apie ekologiją, religijos, politikos ir galios susidūrimus, apie pavojus, kai žmonės vieną iš savųjų ima garbinti kaip aukštesnę būtybę.

 

Patiks mėgstantiems nuostabą keliančius kūrinius

VERITĖ – naujas vienos populiariausių pasaulio rašytojų Colleen Hoover romanas. Jame meistriškai susipina meilės romano ir trilerio elementai. Dovanokite drąsiems žmonėms, kurie mėgsta ryškius literatūros kūrinius.

Jei Džeremis perskaitytų bent kelis rankraščio puslapius, jei sužinotų bent vieną kraupią detalę apie Veritę, juk nebegalėtų žvelgti į žmoną tokiu ištikimu ir atsidavusiu žvilgsniu kaip iki šiol, tiesa?.. 

 

Patiks patiems mažiausiems, iki 5 metų vaikams

SNAIGĖ – viena jaukiausių kalėdinių istorijų, išleistų pastaraisiais metais! Nuostabios iliustracijos ir šiltas pasakojimas suartins ir idealiai tiks prieš nakties miegą.

Tą naktį aukštai danguje gimė mažutė balta snaigė. Ji krykštavo ir smagiai sukosi tarp debesų. Bet netrukus ėmė leistis – žemėje jos laukė ypatinga užduotis. Tuo pat metu į dangų žvelgė maža mergaitė vardu Nelė ir svarstė, ar šiąnakt pagaliau ims snigti...

 

Patiks net mažiau skaitantiems paaugliams

SKANDARAS IR VIENARAGIŲ VAGIS tapo tikra pasauline sensacija, pritraukusia net tuos jaunuolius, kurie vietoje knygų mieliau renkasi televiziją ar internetą.

Magiškas pasaulis, pavojai ir fantastiškos būtybės – tai pasakojimas, kuris įtrauks ne tik jaunimą, bet ir suaugusiuosius. Perskaitykite ir patys ir pažadame, kad turėsite daugiau bendrų temų pokalbiams!

 

Patiks ieškantiems harmonijos ir laimės kasdienybėje

RAMYBĖS IR DŽIUGESIO KNYGA skirta visiems, ieškantiems ramybės, vilties ir rakto į prasmingesnį gyvenimą. Taip pat ir tiems, kuriems reikia trupučio padrąsinimo ir džiugesio šiandieniame įtampos kupiname pasaulyje.

Optimizmu trykštantis priminimas apie gyvenimo grožį <...> Haigo jautrumas, savistaba ir dėmesingumas padeda sprendžiant žmogiškąsias dilemas.“ – Independent.

 

Patiks šiltų ir jausmingų istorijų gerbėjams

VIDURNAKTĮ SNINGANT – žymios rašytojos Karen Swan romanas, idealiai tiksiantis jaukiems žiemos vakarams. Graži istorija, skaudūs likimo smūgiai ir niekada nemirštanti viltis sužavės romantiškos sielos skaitytojus.

Sušildanti ir įtraukianti istorija apie uždraustą aistrą, viltį ir likimo galią primins, kad meilė ir nauja pradžia įmanoma net tada, kai to mažiausiai tikiesi.

 

Patiks mėgstantiems jausmingas, bet ne banalias istorijas

IŠ MEILĖS — skaudi gyvenimiška istorija, kurioje švenčiamas motinystės stebuklas, sugrįžimo namo džiaugsmai ir kaina, kurią taip noriai mokame už meilę.

Dramatiški įvykiai lemia netikėtus išbandymus. Skaitytojo laukia jaudinanti ir nepaprastai emocinga kelionė, kuri papasakos, ką iš tiesų reiškia būti šeima.

Daugiau knygų ieškokite Perkuknyga.lt, o jei trūksta idėjų, parašykite mums!